یکشنبه, ۳ مرداد ۱۴۰۰ / ۱۶:۴۵:۳۰
https://daisytube.mobi/
دسته بندی: اخبار برگزیده
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

در پنجمین جشنواره نوآوری محصول برتر ایرانی؛


دستگاه جمع آوری گاز های مبرد شرکت فولاد خوزستان ، موفق به دریافت تندیس زرین این جشنواره گردید.

در پنجمین جشنواره نوآوری محصول برتر ایرانی؛
دستگاه جمع آوری گاز های مبرد شرکت فولاد خوزستان ، موفق به دریافت تندیس زرین این جشنواره گردید.

چهارمین جشنواره نوآوری محصول برتر ایرانی با حضور مقامات عالی در حوزه پژوهش، فناوری و نوآوری کشور، اساتید دانشگاه صنعتی شریف و شرکت های برگزیده ی این جشنواره، ۱۲ و ۱۳ اسفندماه ۱۳۹۹ در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.چهارمین جشنواره نوآوری محصول برتر ایرانی با حضور مقامات عالی در حوزه پژوهش، فناوری و نوآوری کشور، اساتید دانشگاه صنعتی شریف و شرکت های برگزیده ی این جشنواره، ۱۲ و ۱۳ اسفندماه ۱۳۹۹ در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی، در این جشنواره که بر اساس ارزیابی محصولات برتر کشور در حوزه های مختلف صنعت انجام شد، مبنای انتخاب، میزان اثربخشی و تاثیر اختراع و تبعیت از مدل مدیریت نوآوری دانشگاه صنعتی شریف (مدل کوپر یا استیج گیت) در نظر گرفته شد.

پس از ارزیابی دقیق توسط هیات ممیزان دانشگاه صنعتی شریف، خوشبختانه دستگاه جمع آوری گاز های مبرد شرکت فولاد خوزستان که بر اساس نظام نوآوری در سازمان ارائه شده بود، موفق به دریافت تندیس زرین این جشنواره گردید.

در این جشنواره، ابراهیم دادرس مدیر تحقیقات، فناوری و بهینه سازی به نمایندگی از شرکت فولاد خوزستان، تندیس و لوح یادبود را دریافت نمود.

گزارش خبرنگار ما حاکی است، همکاران واحد تهویه و تبرید، آقایان شفیعی و موسوی نیز که به عنوان سازندگان این دستگاه در همایش حضور داشتند، مورد تشویق حاضرین قرار گرفتند.

در حاشیه این جشنواره، ابراهیم دادرس مدیر تحقیقات، فناوری و بهینه سازی در جلسه رسانه ای شرکت نموده و برنامه های شرکت فولاد خوزستان را در راستای توسعه خلاقیت، نوآوری و فناوری ارائه نمود.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد که در سال آینده با حمایت مدیریت ارشد سازمان، گام های موثر و اجرایی جهت ارائه چند تکنولوژی جدید در حوزه صنعت فولاد خواهند برداشت.

دادرس در پایان از متخصصین دفتر فناوری ریاست جمهوری و مجموعه فناوری و پژوهش دانشگاه صنعتی شریف برای برگزاری این جشنواره، تقدیر و تشکر کرد.

 

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید