چهارشنبه, ۱۷ آذر ۱۴۰۰ / ۱۳:۰۴:۱۷
https://daisytube.mobi/
دسته بندی: اخبار ویژه
تاریخ انتشار: 12 مهر 1400 - 15:30

در مرحله سوم و نهایی رقابت‌ها صورت گرفت؛


کسب مقام سوم طلایی‌پوشان سپاهان در لیگ برتر دوومیدانی کشور

تیم فولاد مبارکه سپاهان در مرحله سوم و نهایی رقابت‌های قهرمانی دوومیدانی باشگاه‌های کشور در جایگاه سوم ایستاد.



به گزارش پایگاه خبری معدن‌نامه؛ بیست و پنجمین دوره رقابت‌های قهرمانی دوومیدانی باشگاه‌های کشور روز یکشنبه یازدهم مهرماه ۱۴۰۰ با برگزاری مرحله نهایی این رقابت‌ها در ورزشگاه امام رضا(ع) شهر مشهد به پایان رسید.

در پایان این رقابت‌ها تیم پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد با کسب ۷۷۲ امتیاز به مقام قهرمانی رسید و تیم‌های ذوب‌آهن و فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با امتیازهای ۵۷۰ و ۴۸۹ به ترتیب در جایگاه دوم و سوم ایستادند.

نتایج نهایی تیم‌های ذوب‌آهن و فولاد مبارکه سپاهان به شرح زیر است:

دوی ۱۰۰ متر: مهران حسینی از سپاهان اصفهان، ۱۰.۵۶ ثانیه. مقام سوم

دوی ۲۰۰ متر: علی لطفی از سپاهان اصفهان، ۲۱.۹۳ ثانیه. مقام سوم

دوی ۴۰۰ متر: رضا ملک پور از ذوب‌آهن اصفهان، ۴۸.۶۰ ثانیه. مقام سوم

دوی ۸۰۰ متر: امیرمرادی از سپاهان اصفهان، ۱:۵۰.۶۰ دقیقه. مقام دوم و امید امیریان از ذوب‌آهن اصفهان، ۱:۵۱.۰۷ دقیقه. مقام سوم

دوی ۱۵۰۰ متر: امیرمرادی از از سپاهان، ۳:۵۳.۶۳ دقیقه. مقام اول

۱۱۰ متر با مانع: رضا بحرینی از سپاهان، ۱۴.۷۸ ثانیه. مقام سوم

۴۰۰ متر با مانع: امیر مقدمی از ذوب‌آهن اصفهان، ۵۲.۲۸ ثانیه. مقام دوم و رضا ملک پور از ذوب‌آهن اصفهان، ۵۲.۷۲ ثانیه. مقام سوم

۳۰۰۰ متر با مانع: خلیل ناصری از ذوب‌آهن اصفهان، ۸:۵۹.۵۲ دقیقه. مقام اول و امیرزمانپور از ذوب‌آهن اصفهان،   ۹:۰۰.۲۸ دقیقه. مقام دوم

۱۰۰۰۰ متر: جلیل ناصری از ذوب‌آهن اصفهان، ۳۱:۰۴.۷۲ دقیقه. مقام اول

۱۰ کیلومتر پیاده‌روی: حمیدرضا زورآوند از سپاهان اصفهان، ۴۳:۵۷.۰ دقیقه. مقام اول و آرمین شاه ملکی از ذوب‌آهن اصفهان، ۴۵:۱۷.۰ دقیقه. مقام دوم

پرتاب نیزه: صادق خادمی از ذوب‌آهن اصفهان، ۷۰.۶۹ متر. مقام دوم و یونس یوسف‌وند از سپاهان اصفهان، ۷۰.۵۳ متر. مقام سوم

پرتاب وزنه: مرتضی ناظمی از ذوب‌آهن اصفهان، ۱۹.۵۹ متر. مقام اول و عبداله جمشیدی از سپاهان اصفهان، ۱۷.۹۵ متر. مقام سوم

پرتاب چکش: رضا مقدم از سپاهان، ۷۰.۲۵ متر. مقام اول

پرش سه‌گام: حمیدرضا کیا از سپاهان، ۱۶.۸ متر. مقام دوم

نیمه ماراتن: پژمان کرزه‌ای از ذوب آهن، ۱:۰۹.۵۴ساعت. مقام سوم

دهگانه: عبدالجلیل توماج از سپاهان اصفهان، ۵۳۱۴ امتیاز. مقام دوم و رضا کفایتی از ذوب‌آهن اصفهان، ۵۲۳۲ امتیاز. مقام سوم

۴ در ۱۰۰ متر امدادی: سپاهان اصفهان، ۴۱.۱۲ ثانیه. مقام اول

۴ در ۴۰۰ متر امدادی: ذوب‌آهن اصفهان، ۳:۱۸.۳۳ دقیقه. مقام دوم

منبع خبر «» است و معدن نامه در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ( 15139 ) را همراه با ذکر موضوع به شماره  00989121302339  پیامک بفرمایید.با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت باخبـرشـوید مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید