یکشنبه, ۳ مرداد ۱۴۰۰ / ۱۸:۲۲:۲۹
https://daisytube.mobi/
دسته بندی: اخبار برگزیده
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۰

رشد ۱۴ درصدی تولید کنسانتره آهن در دو ماهه امسال

بررسی آمار عملکرد شرکت های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی حاکی از تولید ۹ میلیون و ۶۰ هزار و ۷۵۹ تن کنسانتره آهن در دو ماهه ابتدایی امسال و رشد ۱۴ درصدی آن در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته است.به گزارش پایگاه خبری معدن‌نامه؛ بیشترین تولید کنسانتره آهن در این مدت از آنِ شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با ۳ میلیون و ۲۰۴ هزار و ۵۹۰ تن و رشد ۲۷ درصدی بود.

پس از آن، سنگ آهن چادرملو با یک میلیون و ۹۶۷ هزار و ۷۳۳ تن (رشد ۱۳ درصدی) در مکان دوم و شرکت توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه با یک میلیون و ۱۸۶ هزار و ۸۲۱ تن (افت یک درصدی) در مکان سوم قرار گرفتند.

در دو ماهه نخست امسال همچنین سنگ آهن جلال آباد (فکور صنعت) ۸۵ هزار و ۹۸۱ تن، گهر زمین ۸۷۸ هزار و ۶۶۳ تن، اپال پارسیان سنگان ۴۰۶ هزار و ۷۶۱ تن، شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر ۳۵۳ هزار و ۹۴۶ تن، شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان ۱۳۴ هزار و ۱۳۰ تن، سنگ آهن مرکزی ۵۸۳ هزار و ۹۳۹ تن و صبانور ۲۵۸ هزار و ۱۹۵ تن از این محصول تولید کردند.

** آمار اردیبهشت ماه
جمع تولید کنسانتره آهن شرکت های یاد شده در اردیبهشت ماه امسال ۴ میلیون و ۷۳۸ هزار و ۷۹۵ تن بود که حاکی از رشد ۱۴ درصدی در مقایسه با اردیبهشت ۹۹ است.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید