شنبه, ۷ خرداد ۱۴۰۱ / ۲۰:۳۱:۱۶
دسته بندی: اخبار ویژه
تاریخ انتشار: 09 دی 1400 - 11:50

با حکم جعفری؛


فتاحی، مدیر اکتشاف ایمیدرو شد

احمد فتاحی مجلج طی حکمی از سوی رئیس هیات عامل ایمیدرو، به عنوان مدیر اکتشاف این سازمان منصوب شد.به گزارش پایگاه خبری معدن‌نامه به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، وجیه ا… جعفری طی حکمی، احمد فتاحی مجلج کارشناس ارشد اکتشاف ایمیدرو را به عنوان مدیر اکتشاف این سازمان منصوب کرد.

احمد فتاحی مجلج از آبان 91 به عنوان کارشناس ذخایر آهن مدیریت اکتشاف ایمیدرو فعالیت داشته و از اسفند 98 تاکنون، مجری طرح توانمندسازی اکتشاف ایمیدرو است.

وی همچنین، از خرداداد 89 تا آبان 91 مدیر اکتشاف شرکت تحقیقات و کاربرد مواد معدنی ایران، از خرداد 83 تا فروردین 88 کارشناس اکتشاف صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی و از فروردین 79 تا تیر 96 عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی و مدیر گروه دانشکده معدن واحد محلات بوده است.

پیش از این، علی اصغر زاده مدیر اکتشاف ایمیدرو بود که در زمان مدیریت وی، طرح توسعه اکتشاف به مساحت بیش از 600 هزار کیلومتر در سراسر کشور با همکاری سایر نهادها و بخش خصوصی اجرایی شد و محدوده های امیدبخش مختلفی در حوزه های فلزی و غیر فلزی شناسایی و برخی از آنها وارد مرحله صدور مجوزهای اکتشافی شد.

معدن نامه در قبال اخبار ارسالی از سوی سازمانها، نهادها، شرکتها و ... هیچگونه مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ( 21130 ) را همراه با ذکر موضوع به شماره  00989121302339  پیامک بفرمایید.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرتان را بیان کنید