یکشنبه, ۸ خرداد ۱۴۰۱ / ۰۴:۰۷:۲۰
دسته بندی: اخبار ویژه
تاریخ انتشار: 11 دی 1400 - 11:00

به همت واحد ارتباطات منطقه‌ای و امور اجتماعی و با همکاری واحد بهسازی محیط و فضای سبز فولاد خوزستان انجام شد؛


جمع آوری و هدایت آب های سطحی از معابر و خیابان‌های منطقه مسکونی ۳۰۰ دستگاه

در پی بارش باران‌ روز گذشته واحد ارتباطات منطقه‌ای و امور اجتماعی با همکاری واحد بهسازی محیط و فضای سبز شركت فولاد خوزستان، با اعزام ماشین‌آلات و نیروی انسانی متخصص، نسبت به رفع آب گرفتگی‌ و باز نمودن مسیر های تردد و ‌دسترسی در منطقه مسکونی ۳۰۰ دستگاه اقدام نمود.به گزارش پایگاه خبری معدن‌نامه به نقل از روابط عمومی فولاد خوزستان، زاوش‌ امین زاده مسئول ارتباطات منطقه‌ای و امور اجتماعی گفت: اين اقدامات با هدف خدمت رسانی و رفاه حال ساکنان، کارکنان و بازنشستگان گرامی شرکت فولاد خوزستان در این منطقه صورت پذیرفت.

وی افزود: به محض آگاه شدن از وضعیت ایجاد شده طبق دستورات واصله از مدیرعامل محترم جهت رسیدگی سریع و همچنین پیگیری های تسهیل کننده قائم مقام محترم مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی کلیه تمهیدات و اقدامات لازم به منظور مدیریت بحران پیش آمده، لحاظ گردید و در کمترین زمان ممکن ضمن هماهنگی با دیگر دستگاه ها و نهادهای مرتبط، بازگشایی مسیر های اصلی و تردد ساکنین در منطقه صورت پذیرفت.

گفتنی است، اقدامات انجام شده تا صبحگاه جمعه ۱۰ دی‌ماه ۱۴۰۰ به طول انجامید.

معدن نامه در قبال اخبار ارسالی از سوی سازمانها، نهادها، شرکتها و ... هیچگونه مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ( 21181 ) را همراه با ذکر موضوع به شماره  00989121302339  پیامک بفرمایید.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرتان را بیان کنید