دوشنبه, ۱۳ تیر ۱۴۰۱ / ۱۶:۴۲:۵۷
دسته بندی: اخبار ویژه
تاریخ انتشار: 05 خرداد 1401 - 9:30

بازدید رئیس مجلس شورای اسلامی و وزیر امور اقتصادی و دارایی از غرفه شرکت فولاد خوزستان در نخستین نمایشگاه خصوصی سازی در اقتصاد ایران

سومین روز نخستین رویداد بین‌المللی خصوصی‌سازی در اقتصاد ایران، با حضور محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی و احسان خاندوزی وزیر امور اقتصاد و دارایی در غرفه فولاد خوزستان همراه بود.به گزارش پایگاه خبری معدن‌نامه به نقل از روابط‌عمومی فولاد خوزستان، محمد باقر قالیباف با حضور در سالن همایش های اجلاس سران در نخستین رویداد بین المللی خصوصی سازی در اقتصاد ایران اظهار داشت: موضوعی که در کشور کمتر به آن توجه کردیم، توجه به نعمت استقلال، عزت و هویت است. در حوزه ی اقتصاد که چالش اصلی ماست، اگر به استقلال و عزت‌مان توجه نشود به خطر خواهیم افتاد.

رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باید موضوع خصوصی‌سازی و مردمی‌سازی را بدون رانت، به اهلش واگذار کنیم. اقتصاد ما باید مردمی شود. شفافیت، هوشمندسازی، مردمی سازی و نصرت الهی مهم ترین ویژگی‌های حکمرانی هستند. تمرکز مجلس بر رفع و خنثی‌سازی اثرات تحریم است. شاهراه خنثی‌سازی تحریم ها، خصوصی‌سازی و مردمی‌سازی اقتصاد است.

وی در ادامه از غرفه شرکت های حاضر در سالن‌ نمایشگاه بازدید کرد و از نزدیک در جریان دستاوردها، تولیدات و پروژه‌های در حال اجرای این شرکت‌ها قرار گرفت.

گزارش خبرنگار ما حاکی است، دکتر محمد باقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی به همراه دکتر احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و دکتر قربان زاده رئیس سازمان خصوصی سازی کشور با حضور در غرفه شرکت فولاد خوزستان با غلامرضا فروغی نیا مدیر روابط عمومی گفت و گو کرد و پس از استماع پیشنهادات، دستاوردها و عملکرد این شرکت، از اقدامات به عمل آمده قدردانی نمود.

گفتنی است، نخستین رویداد بین المللی خصوصی سازی در اقتصاد ایران که با استقبال و حضور فعال شرکت ها همراه بود، از روز شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه در مرکز همایش‌های سالن اجلاس سران آغاز و روز سه شنبه ۳ خردادماه ۱۴۰۱ خاتمه یافت.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

معدن نامه در قبال اخبار ارسالی از سوی سازمانها، نهادها، شرکتها و ... هیچگونه مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ( 30284 ) را همراه با ذکر موضوع به شماره  00989121302339  پیامک بفرمایید.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرتان را بیان کنید