یکشنبه, ۳ مرداد ۱۴۰۰ / ۱۶:۴۹:۲۵
https://daisytube.mobi/
دسته بندی: اخبار برگزیده
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۸

آنچه در آیین تکریم علی قلعه‌نوی و معارفه امین ابراهیمی در شرکت فولاد خوزستان گذشت

آنچه در آیین تکریم علی قلعه‌نوی و معارفه امین ابراهیمی در شرکت فولاد خوزستان گذشتشیوا نیک وظیفه

 

امین ابراهیمی مدیرعامل سابق شرکت فولاد اکسین خوزستان سمت مدیریت عاملی و عضو هیئت‌مدیره فولاد اکسین از زیرمجموعه‌های صندوق بازنشستگی کشور، عضو هیئت‌مدیره شرکت فولاد خوزستان، رئیس هیئت‌مدیره فولاد شادگان و رئیس هیئت‌مدیره شرکت صنایع معدنی شهاب‌سنگ را در کارنامه خود دارد. ابراهیمی از مدیران با سابقه صنعت فولاد است که در دو سال فعالیت مدیریتی خود در فولاد اکسین خوزستان توانست این شرکت را از زیان دهی به سوددهی رساند. شرکت فولاد اکسین خوزستان در بازه زمانی ۸۸- ۹۷ در اغلب سال‌ها زیان ده بود اما با قطع تولید کارمزدی و تولید ورق‌های فولادی موردنیاز نفت این شرکت علاوه بازپرداخت بدهی ۱۰۰۰ میلیارد تومانی طی دو سال سود ۲۵۰۰ میلیارد تومانی نصیب شرکت و سهامداران خود کرد. در همین مدت‌زمان دوساله با توانمندی فولاد اکسین، کشور از واردات ورق‌های خاص بی‌نیاز شد. این شرکت تنها تولید‌کننده ورق‌های عریض در خاورمیانه و شمال آفریقا است و در دنیا تنها ۱۰ شرکت، توانایی تولید ورق‌های عریض فولادی تا گرید x80 را دارند. این امر به فولاد اکسین، جایگاه ممتازی داده و این شرکت، نقش خود را در پروژه‌های بزرگ ملی خط لوله گوره-جاسک به‌درستی ایفا کرده است. این عملکرد مطلوب ناشی از پایش و مدیریت مستمر بوده که منتهی به کسب گواهی‌های متعدد کیفیت محصول و رکود تولید و فروش محصول شده است. با توجه به تجربه ابراهیمی در شرکت فولاد اکسین، می‌توان انتظار داشت که فولاد اکسین خوزستان به‌راحتی به «فخوز» اضافه شود. خبرها حکایت از تعامل خوب فولاد اکسین خوزستان با «فخوز» دارد که تجربه ابراهیمی در این شرکت نیز عامل بهبود هرچه بیشتر ارتباط این دو شرکت خواهد بود.

آیین تکریم علی قلعه‌نوی و معارفه امین ابراهیمی، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان روز دوشنبه ۲۳ فروردین‌ماه برگزار شد.

لازمه دستیابی به اهداف فولاد خوزستان تکمیل طرح‌های توسعه و راه‌اندازی آن‌هاست

رئیس هیئت‌مدیره شرکت فولاد خوزستان در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل پیشین و جدید این شرکت گفت: کارکنان تلاشگر این مجموعه در سال جهش تولید توانستند به رکوردهای نوینی دست یابند.

رضا طاهری با تشکر از زحمات علی قلعه‌نوی در چند ماه گذشته و آرزوی موفقیت برای وی، به امین ابراهیمی مدیرعامل جدید این شرکت تبریک گفته و سرلوحه قرار دادن رهنمودهای مقام معظم رهبری، راهبرد تفکر، توکل و تلاش در انجام امور محوله و به‌کارگیری نیروهای کاردان، متعهد و کارآمد را لازم دانسته و توفیقات روزافزون را برای وی از خداوند خواستار شد.

وی با تأکید بر طرح‌های توسعه شرکت فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: با جدیت به دنبال عملیاتی کردن طرح‌های توسعه هستیم؛ لازمه رسیدن به اهداف پیش‌بینی‌شده فولاد خوزستان، تکمیل طرح‌های توسعه و راه‌اندازی آن‌ها است.

توجه به کارکنان بازنشسته در اصل توجه به آینده کارکنان این شرکت است

عضو هیئت‌مدیره شرکت فولاد خوزستان در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل پیشین و جدید این شرکت گفت: دیدگاه اعضای هیئت‌مدیره، تفویض اختیار است تا گفت‌وگو میان اعضای هیئت‌مدیره و مدیران با تعامل بیشتری انجام شود.

محمدمهدی مؤمن زاده اظهار داشت: فولاد خوزستان باید جایگاه خود را در کشور حفظ کند که این امر مستلزم نگاه ویژه به کارکنان و مدیران است.

وی افزود: توجه به کارکنان بازنشسته در اصل توجه به آینده کارکنان این شرکت است.

طرح‌های توسعه را با جدیت دنبال و راه‌اندازی می‌کنیم

ابراهیمی در اولین سخنان خود در منصب مدیریت عاملی خوزستان عنوان کرد: تولید پایدار، نیازمند تأمین پایدار بوده و مجموعه فولاد خوزستان هم‌اکنون مقام دوم کشور را دارا است که برای حفظ این امر باید طرح‌های توسعه را با جدیت دنبال و راه‌اندازی کنیم.

امین ابراهیمی در مراسم تودیع و معارفه اظهار داشت: معیشت کارکنان از مهم‌ترین دغدغه‌های ما به شمار می‌رود. در این مورد، در دوره مدیریت گذشته اقداماتی همچون همسان‌سازی، طرح طبقه‌بندی مشاغل و کارهای دیگری صورت گرفته و در این دوره نیز این موضوعات با جدیت پیگیری خواهد شد.

وی افزود: کارکنان فولاد خوزستان در دوران کرونا و تحریم‌ها، دستاوردهای تولیدی فراوانی را رقم زدند؛ این نشان از عزم و همت مثال‌زدنی آنان است.

 

 

مدیر عامل جدید فولاد غدیر نی ریز معارفه شد

انتصابی برای توسعه صنعت فولاد خوزستان

تولید پایدار نیازمند تامین پایدار است

آیین تکریم مهندس امین ابراهیمی و معارفه مهندس امین آسیابان سرپرست

پرداخت ۱۱هزار میلیارد تومان از دیون دولتی توسط ایمیدرو

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید