یکشنبه, ۸ خرداد ۱۴۰۱ / ۰۲:۳۸:۰۰
دسته بندی: اخبار ویژه
تاریخ انتشار: 18 دی 1400 - 13:56

کشانی، مدیرعامل فولاد بناب شد

محمد کشانی از سوی هیئت مدیره مجتمع فولاد صنعت بناب به عنوان مدیرعامل این شرکت منصوب شد.به گزارش پایگاه خبری معدن‌نامه، محمد کشانی سوابقی چون مدیرعاملی شرکت‌های توکافولاد، کالسیمین و فولاد خوزستان را در کارنامه خود دارد و در زمان مدیریت خود در فولاد خوزستان توانست عنوان مدیر نمونه جهادی کشور را کسب و در خصوص توسعه بالادست و پایین‌دست فولاد خوزستان موفقیت‌های قابل توجهی همچون خرید معدن و واحدهای تولید کنسانتره و گندله سنگ‌آهن و پیشبرد کسب مالکیت مدیریتی فولاد اکسین را محقق کند.

شرکت صنعتی و معدنی توسعه ملی در زمان مدیرعاملی کشانی در شرکت فولاد خوزستان به این شرکت واگذار شد که سپس نام آن به شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد تغییر کرد. کلنگ‌زنی احداث واحد مگامدول ۱.۷ میلیون تنی تولید آهن اسفنجی و بهره‌برداری از ورزشگاه مدرن فولاد خوزستان از دیگر اقدامات وی در دو سال مدیریت خود در فولاد خوزستان به شمار می‌آید.

گفتنی است که مجتمع فولاد صنعت بناب دارای دو واحد ذوب (ذوب شاهین به کوره قوس الکتریکی و ذوب شهریار با کوره های القایی) است و در حال حاضر، میلگرد آجدار در سایزهای مختلف، تیرآهن، نبشی، ناودانی، شمش فولادی و مفتول آلیاژی در قالب هفت خط نورد و دو واحد ذوب در این مجتمع تولید می‌شود.

معدن نامه در قبال اخبار ارسالی از سوی سازمانها، نهادها، شرکتها و ... هیچگونه مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ( 21683 ) را همراه با ذکر موضوع به شماره  00989121302339  پیامک بفرمایید.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرتان را بیان کنید