دوشنبه, ۵ مهر ۱۴۰۰ / ۱۵:۵۴:۳۲
https://daisytube.mobi/
دسته بندی: اخبار ویژه
تاریخ انتشار: ۲۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۰

در بازدید مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری از فولاد اکسین مطرح شد:


همدلی و جدیت سهامداران برای اجرای طرح توسعه فولادسازی

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری با حضور در شرکت فولاد اکسین خوزستان بر لزوم همکاری و پیگیری‌ها برای تسریع در اجرای طرح توسعه فولادسازی تأکید کرد.به گزارش پایگاه خبری معدن‌نامه به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد اکسین، امروز ۲۲ تیر دکتر بازارنوی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی و دکتر حسن تاجیک معاون سرمایه‌گذاری و امور اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری در جلسه‌ای با حضور اعضا هیئت‌مدیره و سرپرست مدیریت عامل شرکت که در سالن اجلاس حوزه مدیریت برگزار شد، در جریان آخرین وضعیت این شرکت قرار گرفتند.

در ابتدای این جلسه امین آسیابان سرپرست شرکت فولاد اکسین ، در گزارشی جامع و کامل آخرین وضعیت شرکت در حوزه‌های مختلف را تشریح کرد و با اشاره به طرح توسعه فولادسازی بر ضرورت اجرای این طرح برای تثبیت اکسین در جایگاه واقعی خود تأکید کرد.

دکتر انصاریان رئیس هیئت‌مدیره شرکت فولاد اکسین در ادامه این جلسه ضمن خیرمقدم به مهمانان ابراز امیدواری کرد تا با تمرکز بر زیرساخت‌ها شاهد روند پیشرفت و جهش تولید در فولاد اکسین باشیم.

در ادامه دکتر حسن تاجیک معاون سرمایه‌گذاری و امور اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به تدوین سیاست‌های شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی در حوزه فولاد گفت: سیاست‌های صندوق بر این بوده که در شرکت‌های فولادی زیرمجموعه وارد فاز فولادسازی شویم و همین موجب شد موضوع طرح توسعه فولادسازی فولاد اکسین به تصویب برسد.

همچنین دکتر بازارنوی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی اظهار کرد: مجموعه وزارت رفاه به‌عنوان سهامدار عمده فولاد اکسین از مجموعه این شرکت رضایت کامل داشته و فولاد اکسین به‌عنوان یکی از شرکت‌های باارزش در مجموعه وزارت رفاه شناخته می‌شود.

وی به اهمیت اجرای طرح توسعه فولادسازی در فولاد اکسین اشاره کرد و گفت : امیدواریم با همدلی سهامداران شاهد این باشیم که به‌زودی طرح فولادسازی در فولاد اکسین به اجرا درآید.

همچنین در پایان مهمانان از خط تولید شرکت بازدید کردند.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید