یکشنبه, ۳ مرداد ۱۴۰۰ / ۱۸:۲۵:۰۴
https://daisytube.mobi/
دسته بندی: اخبار برگزیده
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۹:۰۰

رعایت استانداردهای محیط زیست در شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری

سرپرست واحد منابع انسانی شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری همزمان با هفته محیط زیست که با شعار روز جهانی محیط زیست ((احیای زمین، افزایش بهره وری برای توسعه پایدار)) نام گذاری شده بود از اقدامات مؤثر این شرکت در راستای حفظ و رعایت استاندارهای محیط زیست خبر داد.به گزارش پایگاه خبری معدن‌نامه به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری، مصطفی فلاحی افزود: این شرکت همواره در راستای حفظ و صیانت از هوای پاک و کمک به محیط زیست منطقه، با ایجاد فضای سبز و کاشت چندین هزار اصله درخت در فضای صنعتی شرکت، به کاهش آلاینده های محیطی و اثرات مخرب آن بر محیط زیست کمک شایانی کرده است.
وی در ادامه با اشاره به دیگر اقدامات این شرکت در حفظ محیط زیست، یادآور شد: تجهیزات مورداستفاده در خط تولید، به صورت منظم پایش شده و از منظر تولید آلاینده های زیست محیطی مرتب کنترل میگردد. ضمن اینکه کلیه پارامترهای آلاینده هوا توسط واحد ایمنی و محیط زیست شرکت کنترل و اندازه گیری میگردد و در صورت مغایرت با استانداردهای مربوطه، اقدامات اصلاحی به عمل می آید.
سرپرست واحد منابع انسانی شرکت فولاد سفیددشت در پایان تأ کید کرد: این شرکت با اعتقاد به ایده صنعت سبز و تولید فولاد پاک، همواره تمام تلاش وهمت خود را در حفظ محیط زیست و نگهداری آن به کار خواهد بست.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید