دوشنبه, ۵ مهر ۱۴۰۰ / ۱۶:۲۰:۴۵
https://daisytube.mobi/
دسته بندی: اخبار ویژه
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۶

در روز ۱۲ فروردین و‌ به‌صورت ویدئوکنفرانس؛


افتتاح واحد خردایش ۲ گل‌گهر توسط رئیس‌جمهور

در روز ۱۲ فروردین و‌ به‌صورت ویدئوکنفرانس؛

افتتاح واحد خردایش ۲ گل‌گهر توسط رئیس‌جمهورمدیرعامل شرکت معدنی و‌ صنعتی گل‌گهر از افتتاح پروژه بزرگ خردایش شماره ۲ گل‌گهر توسط رئیس‌جمهور در روز پنجشنبه هفته جاری خبر داد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، مهندس ایمان عتیقی با اعلام این خبر گفت: مجموعه معدنی و صنعتی گل‌گهر این افتخار را دارد که در آغازین روزهای سال ۱۴۰۰ که از سوی مقام معظم رهبری به‌عنوان “تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها” نامگذاری گردیده است یکی از پروژه‌های بزرگ منطقه که نقش بسزایی در افزایش تولید محصولات این منطقه دارد را به افتتاح و بهره‌برداری برساند.

مدیرعامل شرکت گل‌گهر افزود: واحد خردایش شماره ۲ گل‌گهر به‌عنوان‌ بزرگترین مدار خردایش سنگ‌شکنی خاورمیانه با هدف تامین خوراک خطوط فرآوری تعریف گردیده است که شامل خردایش سنگ‌آهن معدن شماره ۳ و انتقال محصول مذکور به کارخانه‌های کنسانتره گل‌گهر می‌باشد.

ظرفیت این پروژه ۴۲۰۰ تن در ساعت معادل ۱۵ میلیون تن در سال بوده که البته انتظار می‌رود تولید سنگ خرد شده توسط این سنگ‌شکن به مراتب بیشتر از ۱۵ میلیون تن در سال باشد.
طبق قرارداد سرمایه اجرای این پروژه در بخش ریالی معادل ۸۹ میلیارد تومان و در بخش ارزی شامل ۳۵ میلیون یورو با بروزترین تکنولوژی موجود طراحی و اجرا گردیده است.

عتیقی افزود: اجرای این پروژه تاثیر بسزایی در جهت افزایش بهره‌وری و کاهش قیمت تمام‌شده محصول تولیدی در پی خواهد داشت.
این پروژه با ایجاد اشتغال بیش از ۴٠٠ نفر در زمان احداث و همچنین فراهم ساختن بستری جهت ایجاد اشتغال ٩٠ نفر به‌صورت مستقیم و ١٢٠ نفر به‌صورت غیرمستقیم در زمان بهره‌برداری کارخانه را به همراه داشته و خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت گل‌گهر گفت: این پروژه، روز پنجشنبه ۱۲ فروردین‌ماه همزمان با سالروز جمهوری‌اسلامی ایران توسط رئیس‌جمهور محترم و به‌صورت ویدئوکنفرانس افتتاح خواهد شد.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید