یکشنبه, ۳ مرداد ۱۴۰۰ / ۱۷:۱۵:۱۳
https://daisytube.mobi/
دسته بندی: اخبار ویژه
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۹

مهدی صادقی، نیارکی معاون امور صنایع وزارت صمت:


ارائه تولیدات فولاد مبارکه در بورس

مهدی صادقی نیارکی در حاشیه هفدمین نمایشگاه بین المللی متالورژی ، ایران‌متافو با بیان این مطلب افزود: در واقع فولادمبارکه جز محدود شرکت‌هایی بوده که تولیدات خود را در بورس عرضه کرده و ما نیز همیشه اعلام کردیم که این اقدام مثبت است. معاون امور صنایع وزارت صمت اظهار داشت: شرکت فولادمبارکه به عنوان یکی […]مهدی صادقی نیارکی در حاشیه هفدمین نمایشگاه بین المللی متالورژی ، ایران‌متافو با بیان این مطلب افزود: در واقع فولادمبارکه جز محدود شرکت‌هایی بوده که تولیدات خود را در بورس عرضه کرده و ما نیز همیشه اعلام کردیم که این اقدام مثبت است.

معاون امور صنایع وزارت صمت اظهار داشت: شرکت فولادمبارکه به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در کشور شناخته شده و عرضه بسیار خوبی نیز در بورس نسبت به دیگر شرکت‌های نوردکار داشته؛ انتظار ما بر این است که مسیر توسعه ای خود را همچنان دنبال کند.

وی گفت:شرکت فولادمبارکه به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در کشور شناخته شده و عرضه بسیار خوبی نیز در بورس نسبت به دیگر شرکت‌های نوردکار داشته؛ انتظار ما بر این است که مسیر توسعه ای خود را همچنان دنبال کند.

ایشان درباره اینکه اکنون فولادمبارکه در کشور مورد هجمه های بسیاری قرار گرفته و دولت چه حمایتی می‌تواند از این شرکت داشته باشد نیز اشاره کرد: مسائل و چالش‌هایی برای شرکت فولادمبارکه رخ داده و ما امیدواریم حل و فصل شود. اما توقع وزارت صمت بر این است که فولادمبارکه همچنان مسیر توسعه ای خود را دنبال کند؛ همچنین راندمان و عرضه محصول در داخل و تنظیم بازار داخل را بیشتر در دستور کار خود قرار دهد.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید