دوشنبه, ۵ مهر ۱۴۰۰ / ۱۶:۳۶:۳۳
https://daisytube.mobi/
دسته بندی: اخبار ویژه
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۰

بانک‌بارهای فولادی در استان یزد راه‌اندازی می‌شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد اعلام کرد: در راستای بررسی مشکلات برخی از رانندگان به خصوص درباره رعایت نشدن نوبت و پرداخت کرایه حمل، در جهت ساماندهی بارهای فولادی در استان مقرر شد که سامانه درخواست بار از مبدا یا بانک‌بارهای فولادی استان به زودی راه‌اندازی شود.«محسن صادقیان» در این رابطه تصریح کرد: به این ترتیب مقرر شد از اول مردادماه تمام شرکت‌های تولیدی فولاد و شمش در استان نسبت به ارایه حمل بار خود در سامانه بانک‌بارهای فولادی استان اقدام کنند.

وی تاکید کرد: همچنین در شهرستان اردکان نیز مقرر شد بارهای فولادی فقط از طریق کنسیرسیوم شرکت‌های حمل و نقلی بارگیری و حمل شود.

معاون استاندار ادامه داد: این سامانه به صورت آزمایشی از مردادماه راه  اندازی شده و در پایان ماه نسبت به پایش آن اقدام و تصمیمات لازم در خصوص سراسری شدن این سامانه گرفته خواهد شد.

‌صادقیان در پایان گفت: همچنین مقرر شد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای نسبت به بررسی مجوز  شرکت‌های که هیچ گونه فعالیت حمل و نقلی به غیر بارهای تجمیع ندارند، اقدام کرده و در صورت نداشتن فعالیت نسبت به سلب امتیاز این شرکت‌ها اقدام کند.

.

.

.

قطع برق کارخانجات، سیمان را کمیاب کرد

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید