دسته خبر : مناطق ویژه
شناسه خبر : 5860
تاریخ انتشار : ۰۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰
منبع خبر : shayvard
تاریخ پرینت : ۰۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۵
تقدیر استاندار هرمزگان از مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس لوح تقدیر دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان توسط دکتر رئوفی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار به مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس اهدا گردید.

به گزارش پایگاه خبری معدن‌نامه؛ نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های استان هرمزگان، در سالن جلسات استانداری و به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی با حضور دکتر رئوفی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان برگزار گردید.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های استان هرمزگان که مدیرکل روابط عمومی استانداری و اعضای هیأت رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی ها و برخی از مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان نیز حضور داشتند، تصریح نمود: زمانی که صحبت از اطلاع رسانی و بیان اقدامات یک دستگاه به میان باشد، جایگاه روابط عمومی نمایان می‌شود و اینجاست که انگیزه، دانش و ارج نهادن به جایگاه روابط عمومی باید از سوی همه مورد اهتمام قرار گیرد.

دکتر رئوفی، ارتباطات را یکی از مولفه‌های اصلی توسعه دانست و گفت: بدون توجه به اطلاع رسانی، هرگز توسعه و پیشرفت یک جامعه اتفاق نمی‌افتد.

در پایان این نشست لوح تقدیر دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان، توسط دکتر رئوفی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار به مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس اهدا گردید.

گفتنی است دکتر فریدون همتی، استاندار هرمزگان در این تقدیرنامه ضمن قدردانی از عملکرد روابط عمومی در حوزه اطلاع رسانی، فرهنگ سازی و ارتباطات مردمی، بر نقش تخصصی مدیران روابط عمومی در تعاملات بین مردم و مسئولان و نیز شفاف سازی خدمات دولت و ارتقاء سطح آگاهی‌بخشی آنان به جامعه تاکید نموده است.

- - -