مدیرعامل شرکت فولاد امیر کبیر کاشان:

20 درصد ورق گالوانیزه کشور در این شرکت تولید می شود

تب‌های اولیه

مدیرعامل شرکت فولاد امیر کبیر کاشان با بیان اینکه 53درصد سهام شرکت مربوط به فولاد مبارکه است گفت: تولید محصول با کیفیت، تامین 20درصد ورق گالوانیزه کشور به عنوان دو ماموریت و چشم انداز اصلی برلی این شرکت در نطر گرفته شده است.

قنواتی افزود: توجه ویزه به ایمنی،  ارتقای خدمات و افزایش جلب رضایت مشتریان ، آراستگی و مسئولیت پذیری اجتماعی ودر حوزه ارزش های سازمانی مورد تاکید مدیریت این شرکت می باشد.

قنواتی با اشاره به تدوین نقشه استراتژیک شرکت گفت: حرکت شرکت بر اساس برنامه زمان بندی و تکامل و تعالی مطابق نقشه استراتزیک است و از منظر ارزش تولید محصولات این شرکت،، ارتقای توان کیفی و کمی محصولات تولید، همواره  از اولویت های شرکت بوده است.

وی با اشاره به رشد 19درصدی تولید در شش ماه 97 نسبت به مدت مشابه سال گذشته گفت : سه خط اصلی گالوانیزه، اسید شویی و نورد سرد تا آخر امسال افزایش تولید خواهد داشت.

وی افزود: شرکت در شش ماهه سال جاری رکوردهای متعدد روزانه و ماهیانه در خطوط گالوانیزه، نورد و اسید شویی را تجربه کرد.

مدیرعامل شرکت فولاد امیر کبیر کاشان در رابطه با راه اندازی پروژه های این شرکت در راستای اقتصاد مقاومتی گفت: با کاهش بهای تمام شده توان رقابت با محصولات خارجی را افزایش داده و مهم ترین پروژه شرکت راه اندازی خط راه آهن ریلی بود که به شبکه سراسری اتصال پیدا کند که تسهیل و کاهش هزینه های  حمل و نقل، کاهش ترافیک جاده ای، تسهیل در حمل محصولات بنادر و کاهش آلودگی های زیست محیطی را به همراه دارد.

وی افزود: پروژه گمرک اختصاصی که امروز افتتاح خواهد شد و راه اندازی سیستم اطفاء حریق از دیگر پروژه های در دست اجرای شرکت است.

وی همچنین از برنامه‌ریزی برای  طرح 300هزار تن گالوانیزه نیز خبر داد که طرح توجیه اقتصادی آن به پایان رسیده و بودجه آن به‌طور تقریبی تعیین‌شده است.

گفتنی  است ۵۳ درصد سهام این شرکت متعلق به فولاد مبارکه اصفهان است.

دسته بندی: 
امتیاز شما: هیچ (4 votes)

نظر شما چیست؟