توانگر، رئیس امور سهام فولاد مبارکه درگفتگو با معدن نامه مطرح کرد:

120 درصد بازدهی سهام در سالی که گذشت / به لحاظ بازاری رتبه اول را در بازار سهام داریم

تب‌های اولیه

شیوا نیک وظیفه

مدیرعامل شرکت  فولادمبارکه در صحبتهای اخیر خود آورده بود که در این سال تلاش مجموعه بر این است تا تولید خود را پایدار نگه داشته و با محصولات جدید سهم خود را در بازار حفظ نماید.

این مجموعه بنا دارد تا در فولاد هرمزگان و نورد ۲ مبارکه سرمایه گذاری های جدیدی داشته باشد که میزان سرمایه گذاری با توجه به مجوزی که برای هرمزگان صادر می شود، متفاوت است. ولی با خرید واحد تولید مواد معدنی به نام اپال در سنگان نزدیک به ۱۰ هزار میلیارد تومان در این بخش سرمایه گذاری خواهد داشت. بعلاوه اینکه کنسانتره سازی فولاد سنگان و فولادسازی سفید دشت نیز از جمله پروژه هایی است که دستور کار مجموعه قرار دارد.

با توجه به اینکه افزایش سرمایه گذاری ها و اقدامات این چنینی در ارزش سهام شرکت هم تاثیر گذار است در حاشیه نمایشگاه بورس، بانک و بیمه گفتگویی با توانگر، رئیس امور سهام فولاد مبارکه اصفهان داشتیم.

توانگر، رئیس امور سهام فولاد مبارکه درگفتگو با معدن نامه مطرح کرد: سال گذشته برای فولادمبارکه سال خوبی بوده و ما شاهد 120 درصد بازدهی سهام بودیم و این در شرایطی است که به لحاظ سرمایه ثبت شده در حال حاضر در جایگاه سومین شرکت در بازار سرمایه هستیم.

توانگر افزود: فولادمبارکه 73.3 درصد افزایش سرمایه در بهمن ماه داشت که در تاریخ 12 اسفند ثبت شد. در حال حاضر سرمایه مجتمع به میزان 130 هزار میلیارد ریال است.

وی افزود: با توجه به اینکه ارزش بازار شرکت در بازار سهام 520 هزار میلیارد ریال است این موضوع سبب شده ما به لحاظ بازاری نیز رتبه اول را در بازار سهام داریم.

 

دسته بندی: 
امتیاز شما: هیچ (1 vote)

نظر شما چیست؟