قره گوزلو، رئيس دفتر فني شركت فولاد هرمزگان در گفتگو با معدن نامه عنوان كرد:

یکی از مهم‌ترین اهداف استراتژیک فولاد هرمزگان  افزایش کیفیت محصول تولیدی و بالا بردن میزان رضایت مصرف كننده است

تب‌های اولیه

امروز ٢٧ تيرماه آغاز نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید بود .

قره گوزلو، رئيس دفتر فني شركت فولاد هرمزگان در حاشيه اين نمايشگاه در گفتگو با معدن نامه فولاد هرمزگان در 10 دوره اخیر بین 100 شرکت پیشرو قرار داشته است به علاوه اینکه ما عبور 2.5 درصدی از ظرفیت تولید سالیانه را نیز در سال 97 کسب کرده ایم به طوریکه در واحد احیای مستقیم یک میلیون و ششصد و نود و یک هزار تن تولید داشتیم در حالی که ظرفیت اسمی آن یک میلیون و ششصد و پنجاه هزار تن بوده است.

وي افزود: در چند ماه اخير چند گريد جديد كه در گذشته وارد مي شد را توليد داخلي كرديم كه كيفيت مطلوبي دارد و شكايتت از توليد نبوده هرچند كه ما شكايات و گلايه مصرف كننده را كمك مي پنداريم و چراكه سبب مي شود در صدد رفع آن برآييم و به محصول بهتر دست يابيم.  یکی از مهم‌ترین اهداف استراتژیک فولاد هرمزگان  افزایش کیفیت محصول تولیدی و بالا بردن میزان رضایت مشتریان داخلی و خارجی است. کیفیت یعنی ویژگی، اما در درجات متفاوت،  به‌عبارت‌دیگر کیفیت مطابقت محصول با الزامات مشتریان و رعایت معیارهای زیست‌محیطی معنا پیدا می‌کند. کیفیت به درک شرایط موجود و برنامه‌ریزی برای رسیدن به هدف و مدیریت عالمانه نیازمند است. نهادینه شدن کیفیت با قرارگیری دستاوردها درون فرآیندها مستدام می‌گردد كه اين امر از اهداف ماست.

وي عنوان كرد: شرکت فولاد هرمزگان با برخورداری از آخرین دستاوردهای پیشرفته صنعت فولاد و با بهره مندی از نیروهای انسانی متخصص و مجرب، بنا دارد محصولات تولیدی خود را بر اساس روش مشتری محوری و درخواست مشتری به بازارهای داخل و خارج از کشور عرضه نماید.

دسته بندی: 
امتیاز شما: هیچ (3 votes)

نظر شما چیست؟