کسب و کارهای معدنی در معرض افزایش خطر حملات سایبری میباشد

تب‌های اولیه

کسب و کارهای معدنی در معرض افزایش خطر  حملات سایبری میباشد
به گزارش پایگاه خبری معدن نامه : سیستم های صنعتی IoT یکی از محلهای حملات سایبری میباشد زیرا که این بخش بسیار آسیب پذیر میباشد . این بررسی , یک بررسی انجام شده توسط Inmarsat غول فناوری ارتباطات جهانی است.

 

اکثریت قاطع شرکت کنندگان  در این بررسی هم نظر بودند که باید توانایی های امنیتی سایبری خود را تقویت کنند، اما می گویند که آنها مهارت و فن آوری لازم در برخورد با این تکنولوژی را ندارند تا بتوانند به طور مستقلی از اینترنت اشیاء صنعتی خود (IIoT) محافظت کنند.

 

این مطالعه که 125 شرکت در زمینه صنایع معدنی را مورد بررسی قرار داد نشان می دهد  که 87 درصد از پاسخ دهندگان گزارش دادند که فرایندهای آنها برای مبارزه با تهدیدات امنیت سایبری قوی تر می شود و 84 درصد می گویند که می توان از محافظت در برابر سوء استفاده از اطلاعات جلوگیری کرد.

 

با این حال، علیرغم شناخت تهدیدات امنیتی پیشرفته IoT صنعتی، فقط 22 درصد در فن آوری های امنیتی جدید سرمایه گذاری کرده اند و تنها 31 درصد با متخصصان امنیتی درحال همکاری هستند .

این مطلب نشان می دهد که برای تامین امنیت عملیات امنیتی این درصد ها کفایت نمیکند.

 70 درصد از پاسخ دهندگان به این بررسی اذعان داشتند که مجموعه های تحت نظر آنها فاقد کارکنان با مهارت های امنیتی سایبری برای تحویل توسعه IoT صنعتی خود هستند.

IoT و تجزیه و تحلیل داده ها: استخراج فردا

 

تارا مک لاچلان، معاون رئیس جمهور آمریکا  برای IoT صنعتی در شرکت Inmarsat، اظهار داشت: "در حالی که IoT صنعتی فرصت های بسیار هیجان انگیزی برای کسب و کار در بخش معدن را ارائه می دهد، همچنین خطر ابتلا به مسائل امنیتی سایبری را نیز افزایش می دهد، تحقیقات ما نشان می دهد که معادن  آمادگی برای این خطرات را نداشته ومدیران  و کارکنان  خود را میبایست آماده کرده ودانش آن را به روز نموده و تکنولوژی های لازم را فرا بگیرند .دانشی که میتواند از حملات سایبری , معادن را در امان نگه دارد .

 

"در این قسمت شبکه همیشه به عنوان آسیب پذیر ترین قسمت مورد بررسی قرار میگیرد , نقظه امنی که ما به آن اتکا داریم , خود ضعیف ترین بخش است .

با IoT صنعتی افزایش سطح بالقوه برای حملات سایبری میسر شده ، کسب و کار باید اطمینان حاصل نماید که اشراف کامل بر عملکرد هر قسمت را دارد .

بدون امنیت شبکه های صنعتی IoT، کسب و کارهای معدنی ممکن است خود را برای سایبری که برای استخراج و پردازش ماشین آلات، ransomware یا جاسوسی صنعتی طراحی شده اند، قرار دهند و تاب مقابله با آنها را ندارند.

 

IoT صنعتی باید بطور کامل ایمن و امن طراحی شده باشد , این باید شامل مدیریت دسترسی امن، محیط های اجرای ایمن، رمزگذاری داده پیشرفته و اعتبار سنجی هوشمند و احراز هویت بین سنسورها، دروازه ها و پلت فرم سازگاری نرم افزاری باشد.

 

"همانطور که از نتایج این مطالعه دیده ایم، هر کسب و کار معدن باید از افرادی در مجموعه های خود استفاده و به کار گیرند که دارای مهارت و توانایی های  در این زمینه باشند و با تکنولوژیهای روز در ارتباط بوده و اطمینان خاطررا به مجموعه مدیران شرکت بدهند.

معادن و استفاده کنندگان از IOT  نیاز به همکاری با شرکتهای ارائه دهنده خدمات تخصصی دارند که می توانند خدمات کاملا مدیریت شده IoT را ارائه دهند که امنیت را در هر مرحله، از سنسورهای لبه، به دروازه ها و پلت فرم های ارکستراسیون، به ارتباطات و شبکه های خود  تضمین نمایند .

 

Inmarsat یکی از پیشگامان خدمات مدیریت IoT صنعتی در سراسر زنجیره تامین جهانی است. Inmarsat با موفقیت در اجرای بهترین شبکه های ماهواره ای تجاری قابل اطمینان و امن تجاری جهان برای تقریبا 40 سال، و قابلیت های پیشرفته و پیشرفته با تکنولوژی های IoT، Inmarsat به سازمان ها کمک می کند تا از ابتکارات IoT خود موفق و موفق باشند.

دسته بندی: 
امتیاز شما: هیچ (1 vote)

نظر شما چیست؟