چهل سالکی انقلاب مولودی برای فولادی ها

پیوند آب و آتش!

تب‌های اولیه

شیوا نیک وظیفه

در راستای ارتقاء سطح همکاری های فی مابین سندیکای تولیدکنندگان لوله و پروفیل فولادی و فولاد مبارکه، امروز همایش مشترکی با حضور تولیدکنندگان لوله و پروفیل و فولاد مبارکه در محل شرکت فولاد مبارکه در حال برگزاري است.

اين همايش كه با تاکید طرفین بر ایجاد فضای مبتنی بر تعامل و احترام متقابل و ارتقاء همکاری هاست با توافق هاي مثبتي تاكنون همراه بوده است.

اميرحسين كاوه، دبير سنديكاي لوله و پروفيل در اين خصوص به معدن نامه عنوان كرد: پس از سالها اين بزرگترين گردهمايي توليدكنندگان لوله و پروفيل با فولادمباركه است كه به پيشنهاد ما در حال برگزاري است.

وي افزود: با وسعت ديد مديرعامل فولادمباركه بنا شد تعامل با سنديكا بيش از پيش باشد و محصولات موردنياز سنديكا اولويت توليد فولادمباركه قرار گيرد.

دبیر سندیکای لوله و پروفیل عنوان کرد: فولادمبارکه پذیرفته ساخت ورق های API را نیز در دستور کار خود قرار دهد. بعلاوه اینکه عظیمیان در مقابل خواسته پزنده، عضو هیات مدیره سندیکا که تقاضایش را به این شکل عنوان نموده بود که عیدی از فولاد مبارکه دریافت شود و مابه التفاوت غیر قانونی و غیر شرعی لغو شود، اعلام همراهی کرد و گفت قلبا راضی به دریافت این مابه التفاوت نیست. ما خوش بین هستیم در انتهای این همایش به توافقات لازم برای حذف این مابه التفاوت برسیم.

کاوه از توافقات دیگر بین دو مجموعه چنین گفت: مقرر گردید فروش ورق فولادی به اعضای سندیکا با مکانیزم گشایش اعتبار اسنادی داخلی ریالی ۲ ماهه انجام شود و به منظور ارتقا سطح همکاریها، جلسات مشترک به صورت سه ماهه با حضور مدیر عامل فولاد مبارکه و بر حسب نیاز جلسات ماهانه با فروش فولاد مبارکه برگزار گردد.

دبیر سندیکای لوله و پروفیل در آخر گفت: رشد و توسعه کمی یک بال پیشرفت است و بال دوم آن احساس رضایت مصرف کنندگان است. امیدواریم همینطور که فولاد مبارکه در تولید کمی پیشتاز است در بدست آوردن رضایت مشتری و رسیدن به تعالی در مسیر تولید پیشگام باشد.

دسته بندی: 
امتیاز شما: هیچ (2 votes)

نظر شما چیست؟