مدیرعامل فولاد خوزستان در پیامی فرارسیدن شهادت امام حسین (ع) و یاران باوفای ایشان را تسلیت گفت

تب‌های اولیه

متن پیام به شرح زیر است

 

السَّلاَمُ عَلَيْكَ يَا أَبَاعَبْدِاللَّهِ، وَ عَلَى الْأَرْوَاحِ الَّتِي حَلَّتْ بِفِنَائِكَ، عَلَيْكَ مِنِّي سَلاَمُ اللَّهِ أَبَداً مَا بَقِيتُ وَ بَقِيَ اللَّيْلُ وَ النَّهَارُ، وَ لاَ جَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنِّي لِزِيَارَتِكُمْ 

السَّلاَمُ عَلَى الْحُسَيْن، وَ عَلَى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن، وَ عَلَى أَوْلاَدِ الْحُسَيْن، وَ عَلَى أَصْحَابِ الْحُسَيْن

 

ملت ایران، ملتی عاشق اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام است و این عشق با نام والای حسین علیهم السلام مزین شده است. صفحات تاریخ معاصر و صحنه‌ی امروز میهن اسلامی مملو و مشحون از آثار این عشق ولایی و تبعیت از رهبری این دلدادگی است. آثاری که حدود جغرافیایی را در نوردیده و از مرزها گذشته و سراسر جهان تشییع و بلکه اسلام و غیراسلام را فرا گرفته است.

واقعه عاشورا نماد سرسپردگی و رویداد بزرگ تاریخی است که امام حسین علیهم السلام و یاران با وفای ایشان آن را رقم زدند و این پیروزی نشانه ایستادگی و مقاومت در برابر بی عدالتی‌ها و ظلم و ستم است.

اینجانب فرا رسیدن ایام غم بار تاسوعا و عاشورا و شهادت مظلومانه سالار شهیدان و سرور آزادگان جهان امام حسین (ع) و یاران باوفایش را به مسلمانان و شیفتگان آن حضرت تسلیت عرض می‌نمایم.

علی محمدی

مدیرعامل

دسته بندی: 
امتیاز شما: هیچ (14 votes)

نظر شما چیست؟