شرکت فولاد مبارکه اصفهان میزبان مستعدان‌برتر اصفهانی

تب‌های اولیه

برنامۀ بازدید از خطوط تولید کارخانه فولاد مبارکه به همت بنیاد نخبگان استان اصفهان برگزار می‌شود.

در ادامۀ برگزاری برنامه‌های بازدیدی از شرکت‌ها و صنایع بزرگ کشور به منظور آشنایی بیشتر اجتماع نخبگانی با مشکلات و مسائل موجود و همچنین آگاه‌سازی صاحبان صنایع و واحدهای‌ تولیدی و صنعتی از توان و قابلیت‌های نخبگان بومی، برنامۀ بازدید از خطوط تولید کارخانه فولاد مبارکه به همت بنیاد نخبگان استان اصفهان برگزار می‌شود.
شرکت فولاد مبارکه اصفهان، بزرگ‌ترین واحد صنعتی خصوصی در ایران و بزرگترین مجتمع تولید فولاد در کشور است که در شرق شهر مبارکه و در جنوب شهر زرین‌شهر در استان اصفهان قرار دارد.
فولاد مبارکه هم‌اکنون محرک بسیاری از صنایع بالادستی و پایین‌دستی است. این شرکت در ۱۱ دوره جایزه ملی تعالی سازمانی و ۶ دوره جایزه شرکت دانشی در کشور رتبه نخست را بدست آورده و همچنین در سال ۱۳۹۱ توانست برای اولین بار به عنوان تنها شرکت ایرانی با کسب امتیاز ۶۵۴ تندیس زرین جایزه ملی تعالی سازمانی را از آن خود کند. این رتبه برای دومین بار با امتیاز ۶۸۲ در سال ۱۳۹۳ تکرار شد و شرکت فولاد مبارکه به عنوان سازمان سرآمد سال برگزیده شد. حضور در بین ۲۵ شرکت برتر دانشی آسیا مانند TOYOTA و SAMSUNG برای اولین بار در خاورمیانه (در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷) از دیگر افتخارات دو سال اخیر این شرکت است.
لازم به ذکر است، این برنامه چهارشنبه 27 شهریورماه با همکاری جهاد دانشگاهی اصفهان برگزار می‌‍شود.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر حضور در این برنامه به سامانۀ بنیاد نخبگان استان اصفهان مراجعه کنند.

منبع : پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان

دسته بندی: 
هنوز امتیازی ثبت نشده

نظر شما چیست؟