ریوتینتو FLSmidth را برای پروژه جدیدی انتخاب کرد/ ظرفیت تولید 43 میلیون تن سنگ آهن برای این پروژه تعیین شده است

تب‌های اولیه

ریو تینتو FLSmidth را برای عرضه تجهیزات کلیدی معدنی خود در معدن Koodaideri  در غرب استرالیا انتخاب کرده است.

این قرارداد یک قرارداد کلیدی برای طراحی، عرضه، نصب و راه اندازی معدن سنگ آهن جدید ریو تیونتو، با نامKoodaideri  است.

FLSmidth محصولات و دانش فنی خود را برای توسعه معدن Koodaideri به کار می بندد که پیش از این نیز نقش مهمی در پیشرفت تکنولوژیRio Tinto  داشته است. با این اتفاق برای اولین بار، Rio Tinto  تکنولوژی هوشمند را برای اتصال تمام اجزا در زنجیره ارزش معدن اعمال خواهد کرد. FLSmidth تجهیزات را با آخرین استانداردهای استرالیا طراحی خواهد کرد که با طراحی هوشمند 3D و راهکارهای پیشرفته مهندسی مانند BulkExpert  کار خواهد کرد.

منفرد شافر، مدیرعامل  FLSmidth در خصوص این همکاری عنوان کرد:  Koodaideri  معیارهای جدیدی را برای دیجیتال سازی تعیین خواهد کرد و از پیشرفته ترین تکنولوژی ها برای ایجاد راهکارهای درست در بخش سنگ آهن استفاده خواهد کرد. این امر Rio Tinto را قادر می سازد تا پیشرفته ترین عملیات معدنکاری با بهره وری و ایمنی بالا را داشته باشد و در عین حال یک راهکار مقرون به صرفه باشد و ما افتخار می کنیم که بخشی از این رویداد هستیم.

عملیات در معدن Koodaideri امسال آغاز خواهد شد و پیش بینی می شود که اولین استخراج سنگ آهن تا اواخر سال 2021 با ظرفیت تولید 43 میلیون تن سنگ آهن باشد.

ارزش کل قرارداد برای تامین تجهیزات این موضوع اعلام نشده است، اما بیش از 80 میلیون یورو (56 میلیون دلار) از هزینه آن تا سه ماهه اول سال 2019 محاسبه شده است.

دسته بندی: 
امتیاز شما: هیچ (9 votes)

نظر شما چیست؟