رکورد تولید ماهیانه گندله در فولاد سنگان شکسته شد.

تب‌های اولیه

به گزارش معدن نامه, امرایی (مدیرعامل فولاد سنگان) در گفت و گو با روابط عمومی این شرکت: با رشد 143 درصدی تولید گندله در هشت ماهه سال جاری، نسبت به مشابه سال قبل : رکورد تولید ” ماهیانه ” گندله در فولاد سنگان شکسته شد.

امرایی ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج گفت: افتخار آفرینی کارکنان شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان، در سال جهش تولید، منجر به تولید400687 تن گندله در آبان ماه سال جاری شد و به همت و تلاش وافر کارکنان جبهه اقتصادی  و حمایت های کلیه ارکان شرکت فولاد سنگان رکورد تولید ماهیانه گندله در این شرکت شکسته شد .

وی گفت :تولید گندله این شرکت در هشت ماهه اول ، 2052266 تن بوده که در مقابل 1650000 تن برنامه ، رشد (124درصدی) تولید را نشان  میدهد و شایان ذکر است، با احتساب تولید هشت ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل، رشد 143 درصدی تولید گندله را شاهد هستیم.

به گزارش روابط عمومی فولاد سنگان ، تولید این شرکت از ابتدای راه اندازی تاکنون حدود 8500000 تن گندله بوده است و موفقیت های پی در پی تولید و کسب رکوردها، بدنبال تاکیدات مدیرعامل و ایجاد انگیزه در بین کارکنان با جاری سازی مشوق ها و همت سخت کوشان این شرکت در تمامی بخش های بهره‌برداری ، بازرگانی،مالی، منابع انسانی و … بوده و تاثیر پذیری این واحد عظیم تولیدکننده مواد اولیه صنعت فولاد ایران را از حیث محدودیت های کرونا، بسیار کاهش داده است.

دسته بندی: 
امتیاز شما: هیچ (1 vote)

نظر شما چیست؟