دیدار مدیر عامل گروه فولاد مبارکه با همراهی مهندس ارزانی از خانواده‌های شهدای شرکت فولاد هرمزگان

تب‌های اولیه

‎دیدار مدیر عامل گروه فولاد مبارکه با همراهی مهندس ارزانی از خانواده‌های شهدای شرکت فولاد هرمزگان در استان هرمزگان ‎همزمان با روز گرامیداشت روز شهدا، مهندس عظيميان مديرعامل گروه فولاد مباركه با همراهی مهندس ارزانی مدیر عامل شرکت فولاد هرمزگان با خانواده شهداي فولاد مباركه در هرمزگان ديدار و گفتگو كرد .
‎مهندس عظيميان در اين ديدار ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيدان تصریح کرد: اقتدار،عزت، امنیت و آبروی ایران اسلامی از خون شهدا است.
‎وی گرامی داشتن یاد و خاطر شهدا، حفظ آرمان های مقدس آن ها و همچنین قدردانی از ایثارگران و جانبازان و ادامه راه این عزیزان را وظیفه همه آحاد جامعه دانست.
‎مدیر عامل فولاد مبارکه خاطرنشان كرد : شهدا با نثار جان خود و در راه حفظ استقلال کشور به بالاترین قله انسانیت و قرب الهی رسیدند. از این رو ما نیز باید راه و روش آنان را همواره و در تمام مراحل زندگی سرلوحه امور قرار داده و برای حفظ ارزش های انقلاب از هیچ کوششی دریغ نکنیم.
‎ در این دیدار مهندس ارزاني مدير عامل شركت فولاد هرمزگان نیز تاكيد كرد: شهدا بهترين الگو براي ما هستند. و این وظیفه ما است که در هر مسئولیتی از دستاوردهاي نظام مقدس جمهوری اسلامی حراست نماییم و ادامه دهنده را شهدا باشیم

 

 

 

 

 

دسته بندی: 
امتیاز شما: هیچ (3 votes)

نظر شما چیست؟