سبحانی:

حتی یک کیلو تولیدات مبارکه را به دلال نمی دهیم

تب‌های اولیه

دکتر بهرام سبحانی، مدیر عامل فولاد مبارکه اصفهان در جلسه مشترک فولادی ها با دولت و مجلس گفت: دستورالعمل وزارت صمت برای تنظیم بازار فولاد، فلسفه بورس کالا را زیر سوال برده است.

وی افزود: این دستورالعمل مشکلات فنی و اجرایی دارد و تامین مواد اولیه مشتریان فولاد مبارکه مثل خودروسازان، تولیدکنندگان لوازم خانگی و لوله سازان را با مشکل مواجه کرده است.

سبحانی خاطرنشان کرد: دستورالعمل وزارت صمت تنوع محصولات و مشتریان واحدهای فولادی را در نظر نگرفته است.

وی با بیان اینکه با افتخار می گویم فولاد مبارکه بالاتر از ظرفیت اسمی در حال تولید است و یک کیلو محصول تولیدی کارگرانش را به دلال ها نمی دهد! اظهار داشت: به ما می گویند چرا هر زمان و هر مقدار که می گوییم، عرضه نمی کنید؟ چون محصولمان را تا آبان ماه پیش فروش کرده ایم!

مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: مشتریان فولاد مبارکه، خودروسازان و لوازم خانگی و لوله سازان و چندین صنعت پایین دستی دیگرند. چرا ٨ میلیون تن تولید فولاد مبارکه را با یک میلیون تن تقاضای لوله و پروفیل تنظیم می کنید و بقیه را نادیده می گیرید؟

وی ادامه داد: در ۵ ماهه امسال نسبت به پارسال ورق تحویلی فولاد مبارکه به صنف لوله و پروفیل ٣۴ درصد افزایش یافته است. محصول تولیدی این ورق کجا رفته است؟ آیا ساخت و ساز افزایش یافته است؟

دسته بندی: 
امتیاز شما: هیچ (4 votes)

نظر شما چیست؟