در پی عدم تعیین سرپرست نظام‌مهندسی معدن تهران؛

تو را من چشم در راهم

تب‌های اولیه

روشنک حاجی بیگی

فعالیت هیئت‌مدیره سازمان نظام‌مهندسی معدن تهران بیش از دو هفته است به دلیل شکایت یکی از نامزدهای انتخاباتی هیئت‌مدیره در خصوص نحوه انتخابات توقیف‌شده و تا این لحظه اقدامی نسبت به انتخاب سرپرست برای پیشبرد برنامه‌ها و فعالیت مهندسان معدن استان تهران صورت نگرفته است.

به گزارش پایگاه خبری معدن نامه، مدیرکل دفتر نظارت بر امور معدنی در این رابطه به خبرنگار معدن نامه گفت: بخشی از امور سازمان نظام‌مهندسی معدن تهران که نیاز به امضای هیئت‌مدیره ندارد، توسط کارمندان این سازمان در حال پیگیری و انجام است.

عباسعلی ایروانی، در رابطه با نحوه اجرای اموری که نیاز به تائید و امضای اعضای هیئت‌مدیره دارد گفت: در حال حاضر بخشی از این نامه‌ها که مربوط به تعیین صلاحیت فنی و حرفه‌ای مهندسان است به امضای سازمان نظام‌مهندسی معدن ایران می‌رسد و امور مربوط به اعضاء مانند ارتقاء و صدور پروانه، با توجه به پیگیری‌های بخش حقوقی وزارت صمت پس از تعیین سرپرست و یا حل مشکل هیئت‌مدیره انجام خواهد شد.

گفتنی است، حکم توقیف فعالیت هیئت‌مدیره سازمان نظام‌مهندسی معدن تهران، به دلیل تخلف درروند انتخابات و نحوه عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت از سوی دیوان عدالت صادرشده است و این سازمان باید تا تعیین زمان دفاع از سوی دیوان عدالت با انتخاب یک سرپرست اداره شود.

دسته بندی: 
امتیاز شما: هیچ (2 votes)

نظر شما چیست؟