از سوی سازمان حمایت انجام شد :

تشکیل پرونده برای 469 شرکت فلزی متخلف

تب‌های اولیه

 

مدیر کل امور حقوقی سازمان حمایت، از تخلف 151هزار میلیارد ریالی (پانزده هزار و صد میلیارد تومانی) 469 شرکت فلزی خبر داد و گفت : از ابتدای اردیبهشت سال جاری تاکنون، پرونده این شرکتهای متخلف تشکیل و جهت صدور رای به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال شده است. 

به گزارش معدن نامه به نقل از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان؛ سجادی اظهار داشت: طی بررسی های صورت گرفته و اقدامات نظارتی سازمان حمایت در خصوص عملکرد شرکت های تولیدکننده محصولات فلزی، 469 شرکت متخلف شناسایی و برای آنها پرونده تخلفاتی تشکیل شده است.

وی ارزش ریالی پرونده های متشکله را بیش از 151 هزار میلیارد ریال (پانزده هزار و صد میلیارد تومان)اعلام و تصریح کرد: تخلفات این واحدها، عدم اجرای دستورالعمل تنظیم بازار در خصوص رعایت کف عرضه محصولات فلزی در بورس کالا بوده است.

سجادی همچنین در خصوص برخورد جدی با متخلفین افزود: پرونده شرکت های متخلف جهت رسیدگی و سیر مراحل قانونی روی میز تعزیرات حکومتی قرار دارد و انتظار می رود هر چه سریعتر رسیدگی شوند.

همچنین متذکر می گردد از آنجاییکه سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان عزم جدی، قاطع و سریع در برخورد با متخلفین دارد، لذا عملکرد شرکت ها را به صورت مداوم رصد کرده و در صورت تداوم تخلف از سوی این شرکت ها، علاوه بر انعکاس موضوع به مراجع قضایی ذیصلاح، همزمان اسامی متخلفین را نیز اعلام خواهد کرد.

دسته بندی: 
امتیاز شما: هیچ (5 votes)

نظر شما چیست؟