سیدمحمود سیدی، مدیر امور مالی و اقتصادی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو مطرح کرد:

تامین اعتبار و تجهیز زمین برای نیروگاه خورشیدی انجام شده است/ میزان استخراج شرکت چادرملو در 3 ماهه نخست امسال، 22میلیون و 750 هزار تن بوده است

تب‌های اولیه

شیوا نیک وظیفه

روز گذشته نشست خبری مدیرعامل و مدیران شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با اصحاب رسانه در خصوص عملکرد این شرکت در تکمیل زنجیره تولید فولاد، طرح های آتی، برنامه های صادرات و اقدامات انجام شده در راستای نهضت بومی سازی قطعات صنعتی برگزار شد.

سیدمحمود سیدی، مدیر امور مالی و اقتصادی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در نشست خبری آمار تولید این شرکت را از ابتدای سال تا پنجم مرداد به این شرح اعلام کرد: کنسانتره آهن، ۳.۶۷۶ میلیون تن و سنگ دانه‌بندی، ۱۴۳ هزار تن و گندله، ۱.۵۱۳ میلیون تن و آهن اسفنجی، ۵۳۰ هزار تن و شمش فولاد، ۴۶۱ هزار تن بوده است. بعلاوه اینکه میزان استخراج شرکت چادرملو در 3 ماهه نخست امسال، 22میلیون و 750 هزار تن استخراج داشتیم که 30درصد بودجه را پوشش داده است.

وی افزود: طرح احیای معادن کوچک با مدیریت ایمیدرو و هدایت شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، چادرملو در قالب قرارداد مشترک با ایمپاسکو و صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی و انتخاب یک بانک عامل (سپه) قرار است اجرایی و تامین منابع مالی انجام شود تا برای معادن کوچک سنگ آهن در قالب ارائه معرفی نامه به صندوق بیمه و ارائه ضمانت نامه برای آنها به صورت جداگانه اقدام کنیم.

مدیر امور مالی و اقتصادی چادرملو در خصوص نیروگاه خورشیدی نیز مطرح کرد: تامین اعتبار و تجهیز زمین برای نیروگاه خورشیدی انجام شده ‌و نصب آن هم زمانی نمی برد ولی با توجه به اینکه مشکل ارزی به سبب تحریم ها بوده زمان بیشتری برده است، اما همچنان مسیر خود را بدون مشکل برای اجرایی شدن طی می کند.

 

 

دسته بندی: 
امتیاز شما: هیچ (3 votes)

نظر شما چیست؟