رئیس هیات عامل ایمیدرو در آیین تکریم و معارفه مطرح کرد:

با حضور مهندس ملارحمان شاهد شکوفایی بیش از پیش گل گهر خواهیم بود

تب‌های اولیه

شیوا نیک وظیفه

امروز آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت گل گهر با حضور بزرگان این حوزه برگزار شد.

خداداد غریب پور، رئیس هیات عامل ایمیدرو در این نشست ضمن تبریک میلاد امام حسن مجتبی(ع) و تقدیر از اقدامات مهندس تقی زاده در گل گهر و خیر مقدم به مسئولین حاضر عنوان کرد: ملارحمان به عنوان مدیر عامل "گل گهر" جانشین تقی زاده خواهد شد.

وی گفت: گل گهر با توجه به جایگاهی که دارد نیاز به معرفی ندارد چراکه مجری طرح های بزرگ توسعه ای در کشور محسوب می شود و طی سالهای متمادی روند خوبی را طی کرده است. گل گهر با دارایی ۵۰ هزار میلیاردی، نقش توسعه محور در تکمیل زنجیره، تامین خوراک و توسعه کشور دارد. این شرکت سالانه چند پروژه را به بهره برداری می رساند و در کنار آن چند پروژه جدید را آغاز می کند و در حوزه مسئولیت اجتماعی نیز در استان تاثیرگذار واقع شده است.

غریب پور عنوان کرد: مهندس تقی زاده در دوره مدیرعاملی منشاء اقدامات موثری بوده اند و ایشان به عنوان مشاور رئیس هیئت عامل ایمیدرو منصوب می شوند و آقای ملارحمان جایگزین ایشان در گل گهر مدیرعامل این مجموعه می شود. ملارحمان سالیان سال در خانواده معدن حضور داشته اند و ایشان فردی خلاق، پیگیر و کارشناس در این حوزه محسوب می شوند. امیدواریم با حضور ایشان روند رشد و توسعه گل گهر هم چنان ادامه داشته باشد.

وی با یادآوری اینکه به اینکه ملارحمان پیشتر مدتی سرپرستی ایمیدرو را برعهده داشت،‌ افزود: امیدوارم با بهره گیری از تجربه های پیشین، مسیر توسعه همه جانبه در این مجموعه طی شود به طوری بتوان شاهد ارتقای بیش از پیش جایگاه گل گهر در حوزه های تولید،‌ توسعه،‌ منافع سهامداران و مسوولیت اجتماعی باشیم.

غریب پور افزود: امیدواریم گل گهر رونق بیش از پیش داشته باشد و حمایت مسئولین استان و نمایندگان استان، موثر در پیشبرد این هدف است. با حضور مهندس ملارحمان شاهد شکوفایی بیش از پیش گل گهر خواهیم بود.

دسته بندی: 
امتیاز شما: هیچ (11 votes)

نظر شما چیست؟