بازدید دکتر افشارنیا مدیر کل صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری از فولاد تاراز

تب‌های اولیه

دکتر افشار نیا به همراه مهندس فرهادی قائم مقام و جمعی از معاونین و مدیران سیما در بازدید از فولاد تاراز با اشاره به ظرفیت بالای این واحد صنعتی افزود رسالت سیمای ملی در سال جهش تولید معرفی ظرفیت ها و دستاوردهای چنین واحدهایی است که با وجود شرایط اقتصادی و تحریم ها با اقتدار در عرصه تولید قدم بر میدارند.

به گزارش روابط عمومی فولاد تاراز در روز  دوشنبه مورخ ۱۰/۲۲/ ۹۹  دکتر افشارنیا مدیر کل محترم صدا و سیمای استان چهار محال و بختیاری به همراه مهندس فرهادی قائم مقام ایشان و جمعی از معاونین و مدیران محترم صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری   از خطوط تولید شرکت فولاد تاراز  بازدید نمودند.
  در حاشیه این دیدار در مورد ظرفیت‌های بالقوه ی صدا و سیما  معرفی دستاوردهای چشمگیر شرکت فولاد تاراز تبادل نظر صورت گرفت. دکتر افشارنیا شبکه های استانی را به عنوان مهمترین محور توسعه پایدار در استان برشمرد و افزود ما با استفاده از ظرفیت بالای رسانه می‌توانیم با معرفی و شناساندن واحدهای تولیدی فعال و پرتلاشی همچون فولاد تاراز که در سال جهش تولید به رغم شرایط اقتصادی و تحریم ها قدم های استواری در عرصه تولید برمی دارند،به رسالتی که در سیمای  ملی داریم دست یابیم.ایشان افزودند که شرکت تاراز با توجه به پیشرفت هایی که در امر تولید ورق گالوانیزه داشته و همچنین تنها تولید کننده محصول جدید ورق گالوانیزه  رنگی در کشور لازم است بیش از گذشته معرفی و شناخته شود. ما با  امکان تهیه فیلمهای  مستند و مصاحبه و پخش از شبکه استانی و سراسری و حتی شبکه های بین المللی را داریم که می تواند این امکانات به عنوان بازوی رسانه‌ای درخدمت صنایع استان چهارمحال و بختیاری به خصوص شرکت فولادتاراز قرارگیرد.
در ادامه مهندس رشیدی ضمن قدردانی از توجه رسانه ملی به واحد های تولیدی افزودند ما در شرکت فولاد تاراز یکی از با کیفیت ترین محصولات ورق گالوانیزه را در کشور تولید می کنیم که این محصول دارای استانداردهای جهانی میباشد و همچنین محصول منحصر به فرد را در حال تولید هستیم که با نام تجاری گالواتاراز قصد داریم وارد بازارهای داخلی و بین المللی کنیم  و امید است با تعامل و همکاری موثر در رسانه ملی بتوانیم به تحقق اهداف سازمانی و ملی خود دست یابیم.

دسته بندی: 
هنوز امتیازی ثبت نشده

نظر شما چیست؟