رئیس هیأت عامل ایمیدرو در مراسم توديع و معارفه مديرعامل جديد شركت مس:

انتظار داريم بهره‌‌وري، توسعه دانش و تكنولوژي و احيا معادن كوچك در شركت مس رشدی بيش از پيش داشته باشد

تب‌های اولیه

خداداد غريب پور در ابتداي اين جلسه ضمن آرزوي قبولي طاعات و عبادات در ماه مبارك رمضان و تبريك به دكتر «اردشير سعد محمدي» به‌عنوان مديرعامل جديد شركت مس و قدرداني از زحمات مهندس محمدرضا بنی اسدی‌راد گفت: اصرار ما در ايميدرو بر این است كه هرگونه جابجايي در شركت‌هاي تابعه ايميدرو بايد مبتني بر عملكرد باشد و فردي انتخاب شود كه داراي ظرفيت، توانايي و انگيزه تداوم و رونق توليد باشد.

وي افزود: با همفكري دوستان، مشاوران و ذينفعان به اين نتيجه رسيديم كه دكتر سعد محمدي، كه همواره جزو خانواده بزرگ ايميدرو بوده و كارنامه قابل قبولي در حوزه صنعت دارد، مديريت شركت مس را بر عهده بگيرند و ايشان از امروز رسماً كار خود را آغاز مي‌كنند.

رئیس هیأت عامل ایمیدرو با تأکید بر اين‌كه اين شركت به‌عنوان يك شركت مادر نقش مهمي در توليد و توسعه اكتشافات دارد گفت: ما انتظار داريم بهره‌‌وري، توسعه دانش و تكنولوژي و احيا معادن كوچك در اين شركت رشد بيش از پيشي داشته باشد.

غريب پور با عنوان اين‌كه مسئوليت اجتماعي و پرداختن به موضوعات اجتماعي محيط توليدي در اين شركت مدنظر است و جزو اولويت‌ها است اظهار داشت: خوشبختانه شركت مس در سال جاري در دوره حوزه كمك به مناطق سيل‌زده‌ و توسعه عمراني و زیرساخت‌ها در استان كرمان و آذربايجان گام‌های خوبي برداشت. شركت مس حضور هميشگي و سرزنده‌اي در حوزه مسئوليت‌هاي اجتماعي داشته و بازهم تأکید می‌کنیم كه اين حضور بازهم پررنگ‌تر شود.

غريب پور در پايان گفت: پرسنل شركت مس بزرگ‌ترين سرمايه شركت است و يك شركت با وجود پرسنل توانمند و با انگيزه به اهداف عالي‌اش مي‌رسد و به طور قطع دكتر سعد محمدي با شناخت قبلي از پرسنل شركت مس گام‌هاي مؤثری در اين زمينه بر مي‌دارند همانطور كه مهندس بني‌اسدي‌راد در اين زمينه موفق بودند.

دسته بندی: 
امتیاز شما: هیچ (9 votes)

نظر شما چیست؟