همزمان با روز کارگر

امام جمعه یزد از مجتمع معدنی و صنعتی چادرملو بازدید بعمل آورد

تب‌های اولیه

آیت الله ناصری یزدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد به همراه هیاتی از روحانیون و مسوولان استان یزد همزمان با روز جهانی کارگر از مجتمع معدنی چادرملو بازدید کرد.

 

به گزارش معدن نامه ، در این بازدید محمود نوریان، مدیر عامل معدنی و صنعتی چادرملو ضمن تشریح بخش های مختلف این مجتمع از استخراج تا مرحله تولید کنسانتره آهن و انتقال آن به صنایع بزرگ فولادی از جمله مجتمع صنعتی چادرملو در اردکان یزد و نقش این واحدهای صنعتی در رونق اقتصادی و اشتغالزایی منطقه گفت: چادرملو از پیشگامان تکمیل زنجیره تولید فولاد در کشور است و این افتخار بزرگی است که ما می توانیم در هر مرحله از تولید ارزش افزوده ایجاد کنیم.

آیت الله ناصری نیز در پایان این بازدید ضمن تقدیر از تلاش ها و اقدامات صورت گرفته در مجتمع معدنی و صنعتی چادرملو، در جهت تکمیل زنجیره تولید فولاد، این خدمات را بسیار مثبت و ارزنده توصیف کرد و اظهار امیدواری نمود همچنان شاهد رشد و توسعه واحدهای فرآوری و صنعتی این مجموعه به منظور رونق تولید و رشد اقتصادی باشیم. نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد همچنین از سرمایه گذاران دعوت کرد برای گسترش فعالیت های این بخش اقتصادی کشور بیش از پیش همت کنند.

دسته بندی: 
امتیاز شما: هیچ (35 votes)

نظر شما چیست؟