سيدحسين معصومي، معاون مالي و اقتصادي فولاد هرمزگان در گفتگو با معدن نامه مطرح کرد:

آخرین سرمایه ثبت شده شرکت مبلغ 15 هزار میلیارد ریال است / فولاد هرمزگان در میان شرکتهای فرابورسی بزرگترین شرکت به لحاظ سرمایه است

تب‌های اولیه

شیوا نیک وظیفه

شرکت فولاد هرمزگان جنوب از سال 90 به صورت سهامی خاص در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی بندرعباس به ثبت رسیده و از همان تاریخ فعالیت خود را آغاز کرده و به موجب مصوبه مجمع عمومی فوق العاده نوع شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شده و در انتهای سال 92 به عنوان هشتاد و هفتمین نماد معاملاتی در فهرست شرکتهای فرابورسی ایران درج و در ابتدای سال 94 سهام این شرکت در بازار عرضه گردیده است در حال حاضر سهامدار اصلی شرکت فولاد هرمزگان، فولادمبارکه است و جزء هلدینگ این شرکت می باشد.

در حاشیه نمایشگاه بورس، بانک و بیمه گفتگویی با سيدحسين معصومي، معاون مالي و اقتصادي شرکت فولاد هرمزگان در خصوص این شرکت به عنوان یک فعال فرابورسی داشتیم.

سيدحسين معصومي، معاون مالي و اقتصادي فولاد هرمزگان در گفتگو با معدن نامه مطرح کرد: آخرین سرمایه ثبت شده شرکت مبلغ 15 هزار میلیارد ریال است که در میان شرکتهای فرابورسی بزرگترین شرکت به لحاظ سرمایه است.

وی عنوان کرد: قیمت سهام این شرکت در حال حاضر حدودا 570 تومان است.

معصومی افزود: فروش فولاد هرمزگان برای بازار داخل و صادرات در سال نود و شش 1605197 تن و در سال نود و هفت 1384113 تن بوده است.

معاون مالي و اقتصادي فولاد هرمزگان در آخر یادآور شد: درآمد فولاد هرمزگان برای بازار داخل و صادرات در سال نود و شش 2748 میلیارد تومان و در سال نود و هفت 3722 میلیارد تومان بوده است.

دسته بندی: 
امتیاز شما: هیچ (3 votes)

نظر شما چیست؟