مارس 2019

حمایت تمام قد برای صعود به لیگ برتر

مهندس تقی زاده در مورد حواشی اخیر تیم گل گهر گفت:هيئت مديره باشگاه با مسئوليت پذيري،اختيار هرگونه تصميم گيري را دارد
وی در خصوص اخرين وضعيت تيم فوتبال باشگاه گل گهر بيان كرد؛از تمام ظرفيت ها براي حمايت از تيم فوتبال به منظور صعود به ليگ برتر استفاده مي كنيم.
مديرعامل گل گهر تصريح كرد؛افتخار مي كنيم كه تيم فوتبال گل گهر هفته هاي متوالي است كه درصدر جدول مسابقات است و در آستانه صعود به لیگ برتر قرار دارد.
ضمن اينكه باتوجه به نتايج اخير،هيئت مديره باشگاه اجازه دارد باپذيرش مسئوليت هر تصميمي که به صلاح تیم است را درمورد كادر فني و بازيكنان بگيرد.

نیما 98 را به خود نخواهد دید! / "بازار متشکل ارزی" شکوفایی بخش خصوصی(اگر دولت بگذارد)

شیوا نیک وظیفه

با بررسی التهابات اخیر بازار ارز برخی از کارشناسان بیان کردند که دلیل عمده نوسانات می‌تواند نبود ثبات در قوانین و تصمیمات باشد که عدم اطمینان در افکار عمومی را گسترش داده است. افزایش قیمت‌ها و نرخ تورم اندکی بعد از صعود قیمت دلار در بازار آغاز شد که در ابتدای امر مسکن، سکه، طلا و در ادامه بازار های دیگر  را هم تحت تاثیر قرار داده است. همچنین در مرحله آخر تاثیر آن بر قیمت کالاهای مصرفی هم احساس شده است.

فروش 200 هزار تن کاتد با وجود تحریم‌ها/ بسیج حداکثری نیروها و امکانات شعار سال 98 شرکت مس

مهندس «محمدرضا بنی‌اسدی‌راد» مدیرعامل شرکت مس گفت: در سال 97 موفق شدیم با یک برنامه‌ریزی درست و با تمرکز بر استفاده از تمامی امکانات موجود نه‌تنها تولید 246 هزار تنی را محقق کنیم بلکه بیش از ده‌هزار میلیارد تومان فروش داشته باشیم.

جذب سرمایه اولویت منطقه ویژه اقتصادی لامرد

به گزارش معدن نامه به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)، خداداد غریب پور در جلسه تکریم و معارفه مدیرعامل جدید شرکت صنعتی و معدنی لامرد و پارسیان، سرمایه گذاری را یکی از اولویت های مهم این منطقه عنوان کرد.

وی افزود:18 میلیارد یورو در بخش زیرساخت و سرمایه گذاری نیاز داریم بنابراین سرمایه گذاری نیز از اولویت های اصلی ایمیدرو و کشور در کنار سایر اولویت ها همچون اکتشاف ،آموزش و معادن کوچک است.

مجمع فوق العاده شرکت سرمایه گذاری و توسعه گل گهر روز گذشته برگزار شد

مجمع فوق العاده شرکت سرمایه گذاری و توسعه گل گهر روز گذشته با حضور نمایندگان سهامداران و موسسه حسابرسی هوشیار ممیز در محل دفتر مرکزی این شرکت برگزار شد.
بر اساس گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت‌های مالی شرکت سرمایه گذاری و توسعه گل گهر در تاریخ ۳۰ آذر ماه ۹۷ از تمام جنبه های با اهمیت استاندارد حسابداری، به نحو مطلوب نشان داده می‌شود.

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه 1397واحد رشد کرد

در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد 4 میلیارد و 829میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 2 هزار و 432میلیارد تومان در 164هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 1397واحدی در ارتفاع 172هزار و 522واحد قرار گرفت. 
بیشترین اثر مثبت بر رشد دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پتروشیمی پارس و فولاد خوزستان تامین شد و در مقابل نمادهای معاملاتی فولاد مبارکه اصفهان، گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید و فولاد کاوه جنوب کیش با افت خود مانع افزایش بیشتر شاخص بورس شدند. 

رکود در بازار بیلت سی آی اس

شیوا نیک وظیفه
بازار بیلت سی آی اس با توجه به افزایش اختلاف میان قیمت های پیشنهادی عرضه کننده ها و قیمت درخواستی خریداران در رکود به سر می برد.