یکشنبه, ۳ مرداد ۱۴۰۰ / ۱۸:۱۸:۳۳
https://daisytube.mobi/
دسته بندی: صنایع معدنی
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۲

مدیرکل استاندارد استان اصفهان:


نتایج آزمایشگاه‌های فولاد مبارکه در سطح ملی و فراملی قابل استناد است

در پی انتخاب شرکت فولاد مبارکه به‌عنوان واحد نمونۀ استانی، مدیرکل استاندارد استان اصفهان، ضمن بازدید از خطوط تولید این شرکت، با اهدای لوح تقدیر و تندیس ویژۀ ادارۀ استاندارد از اقدامات و دستاوردهای مدیریت و کارکنان این شرکت در حوزۀ استانداردسازی و کیفیت قدردانی کرد.محمود فرمانی، دستاوردهای فولاد مبارکه در حوزۀ استانداردسازی و توجه این شرکت به کیفیت محصولات را ارزشمند و مثال‌زدنی دانست و گفت: تجربه نشان می‌دهد اگر عنایت ویژۀ مدیران عامل فولاد مبارکه به‌عنوان رأس سازمان در این خصوص نبود، به‌یقین فولاد مبارکه با این سرعت در مسیر نیل به دستاوردهای حوزۀ کیفیت و استاندارد حرکت نمی‌کرد و این مهم محقق نمی‌شد.

وی همکاری فولاد مبارکه با ادارۀ استاندارد را بسیار خوب ارزیابی و ابراز امیدواری کرد ادارۀ استاندارد شهرستان مبارکه نیز که در شرف راه‌اندازی است، با همکاری فولاد مبارکه بتواند به‌خوبی به وظایف خود عمل کند.

مدیرکل استاندارد استان اصفهان گفت: فولاد مبارکه در سال جاری به‌عنوان واحد نمونۀ استاندارد شناخته شد و ازآنجاکه به‌دلیل محدودیت‌های ناشی از شیوع بیماری کرونا امکان برگزاری مراسم منسجم وجود نداشت، امروز در شرکت فولاد مبارکه حضور پیدا کردیم تا ضمن بازدید از فرایند تولید در این شرکت، از زحمات مدیران و کارکنان آن در حوزۀ استاندارد قدردانی کنیم.

نتایج آزمایشگاه‌های فولاد مبارکه در سطح ملی و فراملی قابل استناد است

فرمانی گفت: خوشبختانه نگاه مدیریت ارشد فولاد مبارکه به حوزۀ استانداردسازی و کیفیت، نگاهی مؤثر و مثبت است. در این جلسه مقرر شد شرکت فولاد مبارکه، به‌دلیل قابلیت‌های ویژۀ فنی و تکنیکی، میزبان یکی از کمیته‌های کمّی متناظر در کشورمان باشد تا به این ترتیب از این ظرفیت علمی و تخصصی در کشور به نحو مناسبی استفاده شود.

مدیرکل استاندارد استان اصفهان با اشاره به مرجع بودن آزمایشگاه فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: آزمایشگاه فولاد مبارکه دارای تأییدها و گواهینامه‌های معتبر ملی و بین‌المللی است و آزمایش‌های صورت‌گرفته در این آزمایشگاه در سطح ملی و فراملی قابل استناد است.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید